2.7.-20.7. má švadlenka dovolenou, některé objednávky můžeme odesílat se zpožděním. Ledvinky posíláme standardně.

Pawtnerské prodejny

Produkty značky Pawsome.cz můžete zakoupit nejen zde na eshopu, ale část nabídky najdete i v těchto pawtnerských prodejnách či eshopech. 

Bowbow.sk – Naše produkty najdete i v tomto slovenském eshopu! Máme velikou radost, že můžeme s Petrou, majitelkou bowbow.sk, spolupracovat. A co o nás říká Petra?

Akurát som si prebrala balíček s Vašimi prekrásnymi vecičkami a ja sa nejdem vynadívať! Sú prekrásne! Tie šatky! Nádhera! Super kvalita, krásne ušitie, krásne označenie, som veľmi rada, že som Vás našla a teším sa na ďalšiu spoluprácu.”

Buldočí Naděje – Motýlky, šátky i mašle najdete i na eshopu OS Buldočí Naděje. Jejich nákupem přispějete na péči o další pejsky, o které se Buldočí Naděje stará a hledá jim nový domov.

Pokud vlastníte obchod či eshop s potřebami pro pejsky a měli byste zájem v něm mít i naše produkty, ozvěte se nám na anna@pawsome.cz.

Spolupráce & velkoobchod

Máte eshop či kamenný obchod a rádi byste prodávali naše produkty? Kontaktujte nás na email anna@pawsome.cz a nechte si zaslat velkoobchodní ceník. 

Aktualizování…
  • Žádné produkty v košíku.