Podzimní kolekce právě k prodeji!

Proč právě my

Ruční výroba v ČR

Veškeré produkty pro vás a vašeho pejska šije švadlenka Míša v Praze. Výrobky si sami navrhujeme a šijeme, nic nepřekupujeme. Vzory látek jsou naše vlastní ilustrace.

Každý kousek je ručně šitý originál, který prošel několika packami až k vám.

Vlastní vzory

Nespokojíme se s výběrem vzorů na trhu látek, a proto si je sami kreslíme. Navrhneme téma, barvy, konkrétní elementy a ilustrátor Kuba je nakreslí. Vzory tiskneme na látky u sousedů na Slovensku. Díky vlastním vzorům nejsme ničím limitováni – můžeme pro vás vymyslet úplně cokoliv. Chybí vám nějaký vzor? Napište si o něj.

Dárkové balení & výhody

Vaše objednávka je pro nás víc, než prodat produkt. Chceme vám udělat radost z hezkého balíčku. A pejskovi udělá radost cupování prázdné krabičky. Když nám pošlete fotky či napíšete recenzi, budeme moc vděční. 

Náš příběh

Jmenuju se Anna a jsem zakladatelka Pawsome.cz. Když jsem Pawsome založila, kupovala jsem látky na Fleru od jiných drobných podnikatelek či v českých eshopech. Po malé chvíli jsem ale cítila, že výběr dostupného materiálu je pro mě žalostně malý. Látky nebyly dostatečně moderní a nevyhovovaly mým představám.

Opravdu vlastní vzory

Můj partner umí v Illustratoru nakreslit super věci. A tak jsme si začali kreslit vlastní vzory a našli tiskárnu, která nám vzory natiskne na různé materiály – nepromokavé polyestery, 100% bavlny i směsi. A toto je naše největší výhoda. Vlastní vzory neznamenají stažené ze shutterstocku nebo z free fotobank. Naše vzory jsou naše od prvního do posledního vektoru.

Opravdu šito v Česku

Nikdy mě nenapadlo, že bych výrobky nešila zde v Česku. Podporuji jiné drobné podnikatelky, které milují šití. Nedávno jsem viděla nějakou ceduli, že nákupem u drobného podnikatele zaplatíte jeho dceři kroužek, zatímco u giganta jste jen číslo. Něco na tom bude.

Mohli bychom produkty přeprodávat. Kupovat na aliexpressu a tady prodat jako „naše” – i to se děje. Ale to není můj styl a nikdy nebude. To slibuju. Podporou mé značky podporujete můj sen a mou touhu něco vytvořit. Něco bez keců, které nejsou pravda. Něco, za co se můžu skutečně postavit.

Pod značkou Pawsome je velké úsilí několika lidí. A část z nich to dělá zcela zdarma. Partner Jakub kreslí veškeré vzory a jezdí na poštu jen za úsměv Mám štěstí, že jsem v Praze, kde jsme zatím krátce přistěhováni, našla skvělou švadlenu, se kterou si rozumíme i lidsky. Šije kolikrát i po nocích a dělá to poctivě a srdcem.

Mám často problém říkat „moje”. Že Pawsome je moje, já jsem vytvořila. Protože to není tak docela pravda a já si moc dobře uvědomuju, že bez partnera by to třeba nešlo, a že bez švadleny bych to prostě nedokázala stíhat. Že na tom vlastně makáme společně. Mám full-time job jako většina z Vás a toto vše dělám po pozdních odpolednech, večerech a víkendech. Naučila jsem se pít kafe, nedržet si věci v hlavě ale zapisovat si je a organizovat si čas efektivně.

Za každou kolekcí je spousta kroků. Je potřeba vymyslet nějaký koncept celé kolekce. Jednotlivé produkty přidáváme jen občas, většinou zveřejňujeme právě celé kolekce. Je potřeba i předem promyslet jednotlivé produkty a vzory – podle toho se pak kreslí. Kolekce děláme většinou 2 měsíce dopředu, aby byl dostatek prostoru vše vyladit tak, jak si představuji. Ušít, nafotit, napsat popisky,…

Díky Pawsome a focení jsem našla v řadě z vás i přátele. Za to děkuju.

Nemůžu být šťastnější, když mi píšete, že jste spokojení, že pejskovi to strašně sluší a že přijdete zas. Přijďte, budu nejšťastnější na světě.

Pawsome crew

  Anička

  Zakladatelka Pawsome.cz

 • buldok

  Berta

  Buldočí síla

 • Vladimír

  Mopsí nebeský dozor

Aktualizování…
 • Žádné produkty v košíku.