2.7.-20.7. má švadlenka dovolenou, některé objednávky můžeme odesílat se zpožděním. Ledvinky posíláme standardně.

Proč právě my

Ruční výroba v ČR

Veškeré doplňky pro vás a vašeho hafana ručně zhotovují švadlenky Míša a Erika. Šijí z látek, jejichž desing vznikl podle našich vlastních ilustrací. Nic nepřekupujeme. Všechno k vám jde přímo z našich rukou a srdcí.

Vlastní vzory

Chceme pro vás ty NEJ designy látek, a proto si je sami tvoříme. Navrhneme téma, barvy, konkrétní elementy a ilustrátor Kuba je nakreslí. Vzory na látky tiskneme u sousedů na Slovensku. Díky vlastním vzorům nejsme ničím limitováni – můžeme pro vás vymyslet úplně cokoliv! Chybí vám nějaký design? Napište si o něj.

Dárkové balení & výhody

Vaše objednávka pro nás znamená víc, než jen prodat produkt. My vám chceme rozzářit oči! A vašemu hafanovi také, až bude moci cupovat prázdnou krabičku. 🙂 Naší radostí zase bude, když nám pošlete fotku nebo napíšete krátkou recenzi.

Náš příběh

Jmenuju se Anna a jsem zakladatelka Pawsome.cz. Když jsem Pawsome založila, nějakou dobu mi stačil výběr látek dostupných na trhu. Po malé chvíli jsem ale cítila, že výběr dostupného materiálu je pro mě už malý. Látky nebyly dostatečně moderní a nevyhovovaly mým představám.

Opravdu vlastní vzory

Můj partner umí v Illustratoru nakreslit super věci. A tak jsme si začali kreslit vlastní vzory a našli tiskárnu, která nám vzory natiskne na různé materiály – nepromokavé polyestery, 100% bavlny i směsi. To nám otevřelo dveře do naprosté svobody v tom, jak budou naše produkty vypadat. Naše vzory kreslíme od prvního do posledního vektoru sami.

Opravdu šito v Česku

Nikdy mě nenapadlo, že bych výrobky nešila zde v Česku. Podporuji jiné drobné podnikatelky, které milují šití.

Mohli bychom produkty přeprodávat. Kupovat na aliexpressu a tady prodat jako „naše” – i to se děje. Ale to není můj styl a nikdy nebude. Podporou mé značky podporujete můj sen a mou touhu něco vytvořit. Něco bez keců, které nejsou pravda. Něco, za co se můžu skutečně postavit.

Pod značkou Pawsome je velké úsilí několika lidí. Partner Jakub kreslí veškeré vzory a bez jeho velké pomoci by to bylo o mnoho těžší. Mám štěstí, že jsem našla skvělou švadlenu, se kterou si rozumíme i lidsky a která pracuje poctivě a moc ji to baví.

Mám často problém říkat „moje”. Že Pawsome je moje, já jsem vytvořila. Protože to není tak docela pravda a já si moc dobře uvědomuju, že bez pomoci partnera a švadlenky bych to nezvládala. Že na tom vlastně makáme společně.

Za každou kolekcí je spousta kroků a se spoustou rozhodnutí se obracím na Instagramu či Facebooku i na vás. Protože to dělám pro vás a chci, abyste měli možnost ovlivňovat, jak budou naše produkty vypadat.

Nemůžu být šťastnější, když mi píšete, že jste spokojení, že pejskovi to strašně sluší a že přijdete zas. Přijďte, budu nejšťastnější na světě.

Pawsome crew

  Anička

  Zakladatelka Pawsome.cz

 • Vladimír

  Mopsí nebeský dozor

 • buldok

  Berta

  Buldočí síla

 • Knedla

  zákaznická podpora

Aktualizování…
 • Žádné produkty v košíku.