Nechte si svou psobjednávku poslat na pobočku Zásilkovny - již od 55 korun!

Proč právě my

Ruční výroba v ČR

Veškeré produkty pro vás a vašeho pejska šije švadlenka Míša v Praze. Výrobky si sami navrhujeme a šijeme, nic nepřekupujeme. Vzory látek jsou naše vlastní ilustrace.

Každý kousek je ručně šitý originál, který prošel několika packami až k vám.

Vlastní vzory

Nespokojíme se s výběrem vzorů na trhu látek, a proto si je sami kreslíme. Navrhneme téma, barvy, konkrétní elementy a ilustrátor Kuba je nakreslí. Vzory tiskneme na látky u sousedů na Slovensku. Díky vlastním vzorům nejsme ničím limitováni – můžeme pro vás vymyslet úplně cokoliv. Chybí vám nějaký vzor? Napište si o něj.

Dárkové balení & výhody

Vaše objednávka je pro nás víc, než prodat produkt. Chceme vám udělat radost z hezkého balíčku. A pejskovi udělá radost cupování prázdné krabičky. K 1., 3. a 5. nákupu od nás navíc obdržíte Tlapkartu se slevou a když nám pošlete fotky či napíšete recenzi, budeme moc vděční. 

Náš příběh

Úplný prvopočátek příběhu Pawsome.cz byl v červnu 2017. Blížily se narozeniny naší buldočice Berty a já přemýšlela, jaký dárek jí koupím. Narazila jsem na šátky pro psy, ale žádný design se mi nelíbil, výběr byl minimální. Tak jsem koupila látku dle vlastního vkusu a nechala Bertě udělat její první šátky. Do dneška je mám doma.

Od té doby uplynulo spoustu práce, látek, nití, cvaknutí foťákem a hlavně spoustu spokojených páníčků a jejich psů. Místo kupovaných látek si potisky navrhujeme sami a nabídka produktů bude čím dál širší. 

Přidejte se k nám na Instagramu či Facebooku, ať vyčmucháte ty nejnovější kousky, akce či vylepšení. Komunikujte s námi na sociálních sítích a spoluvytvářejte Pawsome.

Máte nápad či zpětnou vazbu? Napište mi na anna@pawsome.cz

Jak vznikají produkty Pawsome.cz

Popřemýšlíme

Je potřeba utřídit tu spoustu nápadů a myšlenek do ucelené kolekce. Vše musí dávat smysl a vzájemně ladit.

Navrhneme

V této fázi navrhujeme, jaké produkty bude kolekce obsahovat, její téma, barvy a vzory.

Nakreslíme

Designér Kuba nakreslí vzory podle zadání, doladíme detaily a posíláme do tiskárny na Slovensko.

Ušijeme

Po tisku látku přebírá švadlenka Míša, aby ji přetvořila na originální produkty. 

Nafotíme

Veškeré produkty fotíme na pejscích našich kamarádů, ale i na pejscích z Prahy, které dopředu neznáme. Potkáváme tak spoustu nových, skvělých lidí a jejich psů.

Vložíme na web

Poslední krok. Nahrajeme fotky, texty a ceny na web, kde čekají na vašeho pejska.

Aktualizování…
  • Žádné produkty v košíku.