Nové šátky s cool nápisy právě v prodeji

Pawsome gang

Pawsome gang je skupina ambassadorů a chlupatých influencerů spojených se značkou Pawsome.cz.  Nezáleží, jestli je tvůj pes velký či malý, chlupatý či krátkosrstý, placatý či dlouhonosý. S Pawsome může být fešák každý.

Připoj se ke spokojeným zákazníkům – jejich album najdeš zde na našem Facebooku.

Originalní, zábavné, nádherné a především i naprosto kvalitní produkty, které dokonale padnou i větším chlupáčům, jako je právě Charlie – aspekty, které pro mě byly vždy nesmírně důležité!

Kristýna, Charlieho panička

Jste neskuteční a jsem ráda, že od Vás máme tak nádherné šátky – jsou nejen krásné a originální, ale zároveň i s láskou dělané.
Auřina panička

Když Monty “nutně potřeboval” nový šátek na krk, bylo jasné odkud bude. Moc se mi líbí originální barevné vzory, takže melounový šátek rozhodně nebude poslední v psí výbavě.
Montyho panička

Limetka si svůj letní tropický šátek oblíbila hned po rozbalení balíčku! Určitě k tomu dopomohlo kvalitní zpracování, dobrý střih (hrana šátku, která obepíná krk pejska je mírně vykrojená, takže šátek se jednodušeji váže a lépe drží) a velmi příjemný materiál. My k tomu všemu ještě oceňujeme i krásný design a ruční výrobu v Česku! A už teď víme, že to není poslední produkt, který Limetka od pawsome.cz má.

Patrik a Míša, Limetčini páníčci

Měli jsme s Bonnym tu čest a vyzkoušeli jsme Pawsome ananasový šátek, ze kterého máme obrovskou radost. Nejen, že si můžete na eshopu vybrat z mnoha vzorů, ale taky je šátek hezky a kvalitně ušitý a tvarovaný, takže pejskovi skvěle sedne. Vřele doporučujeme.

Kristýna Kunclová, fotografka

Detaily od krabičky až po nálepku jsou prostě dokonalý a šátek je prostě bomba!
Jessica, panička Růženky

Naši čtyřnozí zákazníci

Aktualizování…
  • Žádné produkty v košíku.