Výprodej letní kolekce zahájen!

Jak vybrat správnou velikost

Šátky

Tabulku velikostí šátků naleznete přímo u konkrétního produktu vpravo pod popiskem. Změřte pejskovi míry a srovnejte s tabulkou. Pokud je pejsek na pomezí velikosti, pro jistotu zvolte tu větší. Pokud si i tak nevíte rady, můžete nám napsat zprávu.

Měřte těsně nad místem, kde se krk napojuje na hrudník.

Motýlci & mašle

Motýlka i mašli vybírejte v ohledem na velikost pejska a na vlastní estetické cítění. Někdo má rád výraznější doplňky, tak zvolí i na menšího pejska větší motýlek a naopak. Motýlky jsou přizpůsobeny i tloušťce obojku, větší velikosti jsou na širší obojky, na tenší obojky vybírejte menší motýlky.

 

Kravaty

I u kravat vybírejte zejména dle velikosti pejska. U každé kravaty najdete velikostní tabulku, jak je kravata dlouhá. Pro malé pejsky nevybírejte velké kravaty, aby jim nebyly moc dlouhé a nepřekážely. Kravata by měla sahat maximálně na délku hrudi pejska.

Oblečky pro psy

U oblečků určitě změřte délku zad (podle té se značí i velikosti) a obvod hrudníku těsně za předními packami. Dle naměřených mír vyberte velikost. Pokud by Vám žádná nevyhovovala, nesmutněte a napište nám, rádi ušijeme Vašemu pejskovi obleček na míru! 

Péče o produkty

Jak mohu produkty prát?

Naše produkty doporučujeme prát ručně či na nejnižší možnou teplotu v pračce, při malých otáčkách. Bavlněné motýlky perte pouze v ruce. Kvůli zachování barevnosti nedoporučujeme sušit na přímém slunci – pro udržení barev přidejte při praní trochu octa. Nežehlete přímo, ale přes jinou látku.

Aktualizování…
  • Žádné produkty v košíku.