2.7.-20.7. má švadlenka dovolenou, některé objednávky můžeme odesílat se zpožděním. Ledvinky posíláme standardně.

Jak vybrat správnou velikost

Šátky

Tabulku velikostí šátků najdete přímo u konkrétního produktu vpravo pod popiskem. Změřte svého hafana a míry srovnejte s tabulkou. Pokud je pejsek na pomezí velikosti, pro jistotu zvolte tu větší, ať ho nikde nic neškrtí. Pokud si i tak nevíte rady, napište nám.

Měřte těsně nad místem, kde se krk napojuje na hrudník.

Motýlci & mašle

Motýlka i mašli vybírejte s ohledem na velikost vašeho hafana a samozřejmě podle svého estetického cítění. Někdo má rád výraznější doplňky, a tak zvolí i na menšího pejska většího motýlka a naopak. Motýlky jsou přizpůsobeny i tloušťce obojku, větší velikosti padnou na širší obojky, na užší obojky vybírejte menší motýlky.

 

Jak upnout motýlka či mašli

Všechny naše mašle i motýlky se dobře připínají na obojek i na postroj. Hafí doplněk jednoduše přiložíte přední stranou a vzadu zapnete pásek na druk. Mrkněte na video: 

Péče o produkty

Jak mohu produkty prát?

Naše produkty doporučujeme prát ručně nebo na nejnižší možnou teplotu v pračce při malých otáčkách a bez ždímání. Bavlněné motýlky perte pouze v ruce. Kvůli zachování barevnosti nedoporučujeme sušit na přímém slunci – pro udržení barev přidejte při praní trochu octa. Šátky nežehlete přímo, ale přes jinou látku.

Aktualizování…
  • Žádné produkty v košíku.