Nové šátky s cool nápisy právě v prodeji

Jak vybrat správnou velikost

Šátky

Tabulku velikostí šátků naleznete přímo u konkrétního produktu vpravo pod popiskem. Změřte pejskovi míry a srovnejte s tabulkou. Pokud je pejsek na pomezí velikosti, pro jistotu zvolte tu větší. Pokud si i tak nevíte rady, můžete nám napsat zprávu.

Měřte těsně nad místem, kde se krk napojuje na hrudník.

Motýlci & mašle

Motýlka i mašli vybírejte v ohledem na velikost pejska a na vlastní estetické cítění. Někdo má rád výraznější doplňky, tak zvolí i na menšího pejska větší motýlek a naopak. Motýlky jsou přizpůsobeny i tloušťce obojku, větší velikosti jsou na širší obojky, na tenší obojky vybírejte menší motýlky.

 

Jak upnout motýlka či mašli

Všechny naše mašle i motýlky jsou vhodné na připnutí na obojek či postroj. Jednoduše přiložíte přední stranou a vzadu zapnete pásek na druk. Dobře vidět to je na následujícím videu:

Péče o produkty

Jak mohu produkty prát?

Naše produkty doporučujeme prát ručně či na nejnižší možnou teplotu v pračce, při malých otáčkách bez ždímání.. Bavlněné motýlky perte pouze v ruce. Kvůli zachování barevnosti nedoporučujeme sušit na přímém slunci – pro udržení barev přidejte při praní trochu octa. Nežehlete přímo, ale přes jinou látku.

Aktualizování…
  • Žádné produkty v košíku.