Nové šátky s cool nápisy právě v prodeji

Doprava a platba

Způsoby dopravy

Objednávku pro vašeho chlupáče vám ušijeme standardně do 7 dnů od objednávky a doručíme ji Českou poštou, DPD nebo Zásilkovnou. Česká pošta vám balíček doručí do maximálně pracovních dnů, standardně dodávají již druhý pracovní den. Na Zásilkovně máte balíček k vyzvednutí většinou hned následující den od odeslání a DPD vám zboží doručí až domů do cca 3 dnů. V případě odeslání na Slovensko kurýr GLS a Zásilkovna balíček doručí do 4 pracovních dnů, Slovenská pošta až do 7 dnů od odeslání.

Ceny poštovného Česká republika: 

Zásilkovna 55 Kč, s dobírkou 69 Kč
Česká pošta 95 Kč, s dobírkou 135 Kč
DPD 95 Kč, s dobírkou 109 Kč
Osobní odběr Praha zdarma

Ceny poštovného Slovensko:

Zásilkovna 3 EUR, s dobírkou 4 EUR
Slovenská pošta 5 EUR, s dobírkou 6 EUR
GLS 4 EUR, s dobírkou 5 EUR

 

Způsoby platby

Platit můžete převodem na účet (pro slovenské zákazníky máme slovenský eurový účet) či dobírkou při převzetí balíčku. V případě převodu začínáme objednávku zpracovávat po přijetí platby.

Výměna a vrácení zboží

Jak mám postupovat, pokud chci zboží vrátit nebo vyměnit?

Pokud jste zvolili špatnou velikost či vám zboží jakkoliv jinak nevyhovuje, není problém jej vrátit či vyměnit za jinou velikost nebo jiný produkt. V případě, že chcete uplatit vrácení či výměnu, napište nám email a domluvíme se na podrobnostech. Pokud budete chtít vracet zboží Českou poštou, k balíčku přidávejte vyplněný tento formulář a odesílejte na adresu:

Anna Králíková

Šatrova 808/16

142 00 Praha-Libuš

Zboží můžete rovněž vrátit prostřednictvím Zásilkovny na naše náklady. Do balíčku vložte formulář na vrácení zboží a balíček odevzdejte na jakémkoliv podacím místě Zásilkovny. Po sdělení našeho ID 94471506 obsluha Zásilkovny vytiskne zpětný štítek a nalepí jej na balíček, který odešle k nám. Ozveme se Vám po otevření balíčku.

Pokud jste objevili na zboží vadu při otevření balíčku či v průběhu používání, můžete uplatit reklamaci s tímto formulářem. Napište nám email a domluvíme se na detailech. Zboží odesílejte na stejnou adresu, jako je uvedená výše či využijte vrácení prostřednictvím Zásilkovny na naše náklady (viz výše).

Aktualizování…
  • Žádné produkty v košíku.