2.7.-20.7. má švadlenka dovolenou, některé objednávky můžeme odesílat se zpožděním. Ledvinky posíláme standardně.

Doprava a platba

Způsoby dopravy

Doplňky, které jste si vybrali, ušijeme do 7 dnů od vaší psobjednávky. Pokud jste si objednali přepravu Českou poštou, zásilka u vás bude maximálně do 3 pracovních dnů. Na Zásilkovně máte balíček k vyzvednutí většinou hned následující den od odeslání a DPD vám zboží doručí až domů do cca 3 dnů. V případě odeslání na Slovensko kurýr GLS a Zásilkovna balíček doručí do 4 pracovních dnů, Slovenská pošta až do 7 dnů od odeslání.

Osobně si můžete svou psobjednávku vyzvednout zdarma v Praze.

Způsoby platby

Platit můžete převodem na účet (pro slovenské zákazníky máme slovenský eurový účet) nebo dobírkou při převzetí balíčku. V případě převodu začínáme objednávku zpracovávat po přijetí platby na náš bankovní účet.

Výměna a vrácení zboží

Jak mám postupovat, pokud chci zboží vrátit nebo vyměnit?

Pokud jste zvolili špatnou velikost nebo vám zboží jakkoliv jinak nevyhovuje, není problém jej vrátit nebo vyměnit za jinou velikost / jiný produkt. V případě, že chcete uplatnit vrácení / výměnu, napište nám e-mail a domluvíme se na podrobnostech. Pokud budete chtít vracet zboží Českou poštou, k balíčku přidejte vyplněný formulář a odešlete na adresu:

Anna Králíková

Šatrova 808/16

142 00 Praha-Libuš

Zboží můžete rovněž vrátit prostřednictvím Zásilkovny na naše náklady. Do balíčku vložte formulář na vrácení zboží a balíček odevzdejte na jakémkoliv podacím místě Zásilkovny. Po sdělení našeho ID 94471506 obsluha Zásilkovny vytiskne zpětný štítek a nalepí jej na balíček, který odešle k nám. Po otevření balíčku se vám ozveme.

Pokud jste při otevření balíčku nebo v průběhu používání zboží objevili vadu, můžete uplatnit reklamaci pomocí tohoto formuláře. Napište nám e-mail a domluvíme se na detailech. Zboží odesílejte na stejnou adresu, jako je uvedená výše, nebo využijte vrácení prostřednictvím Zásilkovny na naše náklady (také viz výše).

Aktualizování…
  • Žádné produkty v košíku.