Od 26.6. do 8.7. je šicí dovolená, objednávky v tomto rozmezí budeme šít opět od 8.7. Děkujeme za pochopení.

Doprava a platba

Způsoby dopravy

Objednávku pro vašeho chlupáče vám ušijeme do 7 dnů od objednávky a doručíme ji Českou poštou, DPD nebo Zásilkovnou na některé z jejich poboček. Česká pošta vám balíček doručí cca do 2 pracovních dnů, DPD a Zásilkovna do 3 pracovních dnů od odeslání. V případě odeslání na Slovensko kurýr GLS a Zásilkovňa balíček doručí do 4 pracovních dnů, Slovenská pošta až do 7 dnů od odeslání.

Ceny poštovného Česká republika: 

Zásilkovna od 55,-
Česká pošta od 59,-
DPD od 95,-

Ceny poštovného Slovensko:

Zásilkovňa od 3 EUR
GLS kurýr od 5 EUR
Slovenská pošta od 5 EUR

 

Způsoby platby

Platit můžete převodem na účet (pro slovenské zákazníky máme slovenský eurový účet) či dobírkou při převzetí balíčku. V případě převodu začínáme objednávku zpracovávat po přijetí platby.

Výměna a vrácení zboží

Jak mám postupovat, pokud chci zboží vrátit nebo vyměnit?

Pokud jste zvolili špatnou velikost či vám zboží jakkoliv jinak nevyhovuje, není problém jej vrátit či vyměnit za jinou velikost nebo jiný produkt. V případě, že chcete uplatit vrácení či výměnu, napište nám email a domluvíme se na podrobnostech. K balíčku přidávejte vyplnění tento formulář a odesílejte na adresu:

Anna Králíková

Šatrova 808/16

142 00 Praha-Libuš

Pokud jste objevili na zboží vadu při otevření balíčku či v průběhu používání, můžete uplatit reklamaci s tímto formulářem. Napište nám email a domluvíme se na detailech. Zboží odesílejte na stejnou adresu, jako je uvedená výše.

Aktualizování…
  • Žádné produkty v košíku.