Z důvodu stěhování a zaučování nové švadleny prodlužujeme dobu ušití na 10 dnů. Moc děkujeme za pochopení.

Doprava a platba

Způsoby dopravy

Objednávku pro vašeho chlupáče vám ušijeme do 7 dnů od objednávky a doručíme ji Českou poštou nebo kurýrem společnosti DPD. Česká pošta vám balíček doručí cca do 3 pracovních dnů, DPD do 2 pracovních dnů od odeslání. V případě odeslání na Slovensko kurýr balíček doručí do 4 pracovních dnů, Slovenská pošta až do 7 dnů od odeslání.

Způsoby platby

Platit můžete převodem na účet (pro slovenské zákazníky máme slovenský eurový účet) či dobírkou při převzetí balíčku. V případě převodu začínáme objednávku zpracovávat po přijetí platby.

Výměna a vrácení zboží

Jak mám postupovat, pokud chci zboží vrátit nebo vyměnit?

Pokud jste zvolili špatnou velikost či vám zboží jakkoliv jinak nevyhovuje, není problém jej vrátit či vyměnit za jinou velikost nebo jiný produkt. V případě, že chcete uplatit vrácení či výměnu, napište nám email a domluvíme se na podrobnostech. K balíčku přidávejte vyplnění tento formulář a odesílejte na adresu:

Anna Králíková

Šatrova 808/16

142 00 Praha-Libuš

Pokud jste objevili na zboží vadu při otevření balíčku či v průběhu používání, můžete uplatit reklamaci s tímto formulářem. Napište nám email a domluvíme se na detailech. Zboží odesílejte na stejnou adresu, jako je uvedená výše.

Aktualizování…
  • Žádné produkty v košíku.